Jestem psychologiem, trenerem, psychoterapeutą, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. W moim gabinecie pomagam osobom doświadczającym różnych trudności emocjonalnych, a także zainteresowanym własnym rozwojem. Moja praktyka terapeutyczna oparta jest o nurt humanistyczno-egzystencjalny terapii Gestalt. W swojej pracy korzystam także z dorobku tych szkół, które w danym momencie pomagają mi najlepiej zrozumieć osobę do mnie przychodzącą (psychoterapia psychodynamiczna, psychoterapia systemowa, bioenergetyka Lowena) . Pracując z ludźmi kieruję się wiarą w możliwości każdego człowieka do pełnej samorealizacji, znalezienia sensu życia i do osiągnięcia szczęścia.

Doświadczenie:
- Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim.
- Ukończyłem czteroletnią szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Swoją pracę poddaję tam regularnej superwizji, a także jestem na drodze do certyfikacji.
- W ośrodkach pomocy (Specjalistyczna Poradnia Terapeutyczna, MONAR, Szpital psychiatryczny) prowadziłem psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz pomoc psychologiczną dla młodzieży.
-Kierowałem obozami młodzieżowymi w różnych zakątkach Polski.

Gabinet Psychoterapii Gestalt | Jan Słowiński | Wrocław | tel. 693-133-135